Locke & Key sezon 3 – Kiedy premiera?

Locke & Key to jeden z najchętniej oglądanych seriali na platformie Netflix. W październiku 2021roku pojawiła się druga seria tytułu wraz z nowymi odcinkami, jednak fani cały czas zastanawiają się jaka przyszłość czeka tę produkcje. Czy powstanie 3 sezon serialu? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać daty premiery? To właśnie postaramy się wam wyjaśnić w tym artykule.

Locke & Key to amerykański serial grozy stworzony dla serwisu Netflix. Fabuła przedstawia losy trojga rodzeństwa, które musi zmierzyć się z zagadką śmierci swojego ojca. Bohaterowie trafią do domu pełnego tajemnic i niewytłumaczalnych zjawisk. Jedno z pomieszczeń skrywa magiczne klucze mogące zmieniać rzeczywistość. Owe znalezisko raz na zawsze zmieni ich życie i sprawi, że będą musieli zmierzyć się z potężnym przeciwnikiem.

Locke & Key – Obsada

W serialu Locke & Key zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emillia Jones, Jackson Robert Scott, Petrice Jones, Laysla De Oliveira oraz Aaron Ashmore. Z kolei za stworzenie serialu odpowiada duet – Joe Hill oraz Gabriel Rodriguez. Do tej pory wyprodukowano 2 sezony, które łącznie zawierają 20 odcinków.

locke & key sezon 3
© Netflix

Locke & Key sezon 3 – Data premiery

Serial Locke & Key odniósł ogromny sukces na całym świecie. Z tego powodu decyzja o stworzeniu 3 sezonu okazała się jedynie formalnością. Co ciekawe, prace na planie zdjęciowym 3 serii rozpoczęły się jeszcze przed premierą drugiego sezonu. Jest to świetna wiadomość dla fanów, ponieważ wcale nie będą musieli długo czekać na nowe odcinki tego serialu.

Twórcy nie zdradzili jeszcze dokładnej daty premiery, jednak prawdopodobnie nowych odcinków serialu można spodziewać się już w okolicach 2 kwartału tego roku, czyli w okresie kwietnia – czerwca 2022. Oznacza to, że dalsze losy rodziny Locke’ów poznamy już niebawem. Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat serialu, na pewno was o tym poinformujemy aktualizując powyższy artykuł.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.