Locke & Key sezon 2 – Kiedy premiera?

Spodobał się wam pierwszy sezon Locke & Key? W takim razie na pewno zastanawiacie czy powstanie 2 sezon serialu. A jeśli tak, to kiedy będzie data premiery nowych odcinków? W tym artykule odpowiemy na te pytania oraz przedstawimy wszystkie najnowsze informacje, które w ostatnim czasie zdradzili twórcy.

Najnowsze wiadomości na temat 3 sezonu serialu Locke & Key znajdziesz w tym artykule.

Locke & Key to amerykański serial wyprodukowany dla portalu streamingowego Netflix. Fabuła skupia się na trójce rodzeństwa, które pragnie rozwiązać zagadkę śmierci swojego ojca. Wkrótce bohaterowie trafiają do tajemniczego domu, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje. W jednym z pomieszczeń znajdują zaczarowane klucze, dzięki czemu są w stanie zmieniać rzeczywistość. Od tej pory trafią do mistycznego świata, który pozwoli poznać im prawdę o swoim ojcu. W głównych rolach wystąpili: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones oraz Jackson Robert Scott. Pierwszy sezon zadebiutował 7 lutego 2020 wraz z dziesięcioma odcinkami.

Locke & Key – Czy powstanie 2 sezon?

Nad kwestią kontynuacji serialu zastanawia się wielu fanów – jednak spieszymy się z odpowiedzią. Mianowicie mamy dla was świetną wiadomość – jak najbardziej powstanie 2 sezon Locke & Key! Jest to jedna z popularniejszych produkcji serwisu Netflix, dlatego nie powinien nikogo dziwić fakt iż, twórcy już w marcu ubiegłego roku zamówili drugi sezon, a kilka miesięcy później – trzeci. To fenomenalna informacja dla wszystkich fanów produkcji oraz osób zainteresowanych tematyką fantasy i horroru w jednym.

Locke & Key 2 sezon – Data premiery

W takim razie kiedy będzie premiera 2 sezonu Locke & Key? Nowe odcinki pojawią się już niebawem! Prawdopodobnie 2 sezon Locke & Key będzie miał swoją premierę w październiku lub listopadzie 2021 roku. Nie jest to jeszcze oficjalny termin, jednak dużo znaków wskazuje, że to właśnie wtedy będziemy mogli obejrzeć nowe odcinku serialu. Dodatkowo twórcy zdradzili, że w kontynuacji powrócą prawie wszyscy aktorzy, a oprócz tego na ekranie zobaczymy również nowe twarze. Pozostaje nam więc chwila cierpliwości, bo premiera już niedługo.

Aktualizacja: Właśnie ogłoszono, że 2 sezon serialu Locke & Key będzie miał swoją premierę 22 października. Kolejny raz nasze przewidywania okazały się sprawdzone.

Zobacz również:

Wiedźmin sezon 2 – Kiedy premiera na Netflix?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.