Łasuch sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Spodobał się wam serial Łasuch? W ostatnim czasie twórcy produkcji ogłosili, że wkrótce powstaną nowe odcinki tego tytułu. Kiedy jednak będzie premiera 2 sezonu serialu Łasuch? Najnowsze informacje na ten temat przedstawimy w tym artykule.

Łasuch to amerykański serial przygodowy wyprodukowany przez Netflix na podstawie komiksu stworzonego przez Jeffa Lemire’a. Tytuł jest osadzony w post apokaliptycznym świecie, w którym część ludzi przypomina zwierzęta. Głównym bohaterem serialu jest Gus – mały chłopiec podobny do jelenia. Wyrusza on ze swojego domu, by poznać prawdę na temat swojego pochodzenia. W czasie podróży zyska wielu przyjaciół – dzieci jak i dorosłych, którzy będą chcieli mu pomóc w wypełnieniu swojego zadania. Łasuch to świetny serial zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Łasuch – Obsada

W rolę głównego bohatera wcielił się amerykański aktor młodego pokolenia – Christian Convery, który zagrał małe rolę w filmach takich jak: „Mój piękny syn” oraz „Venom”. Na ekranie zobaczymy również: Nonso Anozie’go, Danie Ramirez, Stefanie LaVie Owen oraz Adeela Akhtar’a. Twórcami serialu są: Jim Mickle oraz Beth Schwartz. Do tej pory stworzono 1 sezon serialu zawierający 8 odcinków. Zadebiutował on 4 czerwca 2021 roku i został bardzo dobrze oceniony przez filmowych krytyków.

Łasuch sezon 2 – Data premiery

Dzięki dużemu zainteresowaniu, serial Łasuch został przedłużony o 2 sezon. Kiedy jednak będzie jego premiera? Z ostatnich wiadomości wynika, że prace na planie zdjęciowym mają się rozpocząć na początku 2022 roku. Oznacza to, że sezon 2 serialu Łasuch pojawi się prawdopodobnie w okolicach lata 2023 roku.

Zdajemy sobie sprawę, że nie są to informacje, które zadowalają fanów, jednak gdy pojawią się szczegółowe wiadomości na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.