Książęta sezon 2 – Kiedy premiera?

Lubicie produkcje młodzieżowe? W takim razie na pewno ucieszy was fakt, iż szwedzki serial „Książęta” został przedłużony o 2 sezon. Jednak kiedy będzie jego premiera? W tym artykule przedstawimy najnowsze wiadomości na temat produkcji oraz podpowiemy kiedy można się spodziewać nowych odcinków.

Książęta to szwedzki serial dramatyczny wyprodukowany i emitowany przez serwis streamingowy Netflix. Fabuła przedstawia losy najmłodszego syna królowej Szwecji – Wilhelma. Nastolatek uczęszcza do elitarnej szkoły z Internatem, gdzie spotyka zarówno sumiennych uczniów, jak i tych, którzy są ich totalnym przeciwieństwem. Młody Wilhelm będzie musiał podjąć trudną decyzję pomiędzy królewskimi obowiązkami, a wolnością i nastoletnimi przygodami.

Książęta – Obsada

W rolę księcia Wilhelma wcielił się młody aktor – Edvin Ryding. Na ekranie zobaczymy również Omara Rudberga, Malte Gardingera, Fridę Argento oraz Nikkitę Uggla. Serial został stworzony przez Lisę Ambjörn, Larsa Beckunga oraz Camillę Holter. Do tej pory powstał 1 sezon, który zawiera 6 odcinków. Długość pojedynczego epizodu waha się pomiędzy 40-50 minutami.

young royals
© Netflix

Książęta sezon 2 – Data premiery

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, serial Książęta został przedłużony o 2 sezon. Ale kiedy będzie jego premiera? Twórcy nie zdradzili jeszcze dokładnej daty premiery, jednak nowe odcinki serialu na pewno pojawią się w 2022 roku. Informacja o przedłużeniu produkcji pojawiła się 22 września 2021 roku. Biorąc pod uwagę średni czas trwania prac nad scenariuszem oraz na planie zdjęciowym to prawdopodobnym okresem premiery wydaje się być okres wakacji 2022. Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat serialu, na pewno was o tym poinformujemy!

Aktualizacja: 2 sezon serialu Książęta pojawi się już w Listopadzie 2022 roku.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.