Kobieta z domu naprzeciwko sezon 2 – Czy powstanie?

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie to jeden z najchętniej oglądanych seriali w ostatnich tygodniach na platformie Netflix. Mimo, iż serial pojawił się w serwisie stosunkowo niedawno, to wiele osób zastanawia się nad jego przyszłością. Czy będzie drugi sezon? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać jego daty premiery? Właśnie te rzeczy postaramy wam wytłumaczyć w tym artykule.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie to amerykański komediodramat stworzony dla portalu streamingowego Netflix. Główną bohaterką serialu jest kobieta w średnim wieku o imieniu Anna, która na co dzień obserwuje świat zza okna w swoim salonie. Mimo iż kobieta na co dzień nie stroni od alkoholu oraz leków to pewnego dnia zauważa coś naprawdę dziwnego. Podczas jednej z obserwacji staje się świadkiem makabrycznego morderstwa w sąsiednim domu. Od tej pory Anna postanawia rozwiązać sprawę i znaleźć sprawców na własną rękę.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – Obsada

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie to serial, który może się pochwalić naprawdę świetną obsadą. W roli głównej wystąpiła Kristen Bell – za tę rolę otrzymała duże uznanie zarówno wśród widzów jak i krytyków. Dodatkowo na ekranie zobaczymy również Michaela Ealy’ego, Apollonie Pratt, Nicole Pulliam oraz Toma Rileya. Z kolei za stworzenie serialu odpowiadają: Rachel Ramras, Hugh Davidson oraz Larry Dorf. Do tej pory nakręcono 1 sezon tego tytułu, który zawiera 8 odcinków. Długość pojedynczego epizodu wynosi od 22 do 29 minut.

Kobieta z domu naprzeciwko sezon 2
© Netflix

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie sezon 2 – Czy będzie?

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie to jeden z najchętniej oglądanych seriali na Netflixie w ostatnich tygodniach. Nic więc dziwnego, że wiele widzów zastanawia się nad tym jaka przyszłość czeka tę produkcje. Niestety na ten moment Netflix nie ogłosił jeszcze czy drugi sezon w ogóle powstanie. Serial początkowo był planowany jako limitowana seria, która miała skończyć się na jednym sezonie, jednak wraz z dużą popularnością wszystko jest możliwe. Dodatkowo, odtwórczyni głównej roli – Kristen Bell – w ostatnich wywiadzie przyznała, że chętnie powróciła by do roli Anny.

Wszystko wskazuje na to, ze w ciągu najbliższych tygodni dowiemy się więcej o przyszłości tego serialu. Gdy takie informacje się pojawią to na pewno was o tym poinformujemy poprzez zaktualizowanie powyższego artykułu.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.