Już nie żyjesz sezon 3 – Kiedy premiera?

Już nie żyjesz to prawdziwa perełka platformy Netflix, jednak jaka przyszłość czeka ten tytuł?. Na pewno zastanawiacie się kiedy będzie sezon 3 serialu Już nie Żyjesz. W tym artykule przedstawimy najnowsze informacje o tej produkcji oraz wskażemy prawdopodobny okres premiery nowych odcinków serialu.

Już nie żyjesz to amerykański serial dystrybuowany na platformie Netflix. Tytuł utrzymany jest w stylu czarnej komedii, a jego twórczynią jest Liz Feldman. Główną bohaterką serialu jest Jen Harding – wdowa, która postanawia znaleźć mordercę swojego męża. Podczas spotkań grupy wsparcia, zaprzyjaźnia się z Judy. To spotkanie zmieni dotychczasowe życie obu kobiet. Produkcja została świetnie przyjęta przez krytyków, dzięki czemu została nominowana do prestiżowej nagrody Emmy w kategorii najlepszego serialu komediowego.

Już nie żyjesz – Obsada

W rolach głównych bohaterek zobaczymy dwie świetne aktorki – Christinę Applegate oraz Lindę Cardellini. Pierwsza z nich znana jest z występów takich produkcjach jak Świat według Bundych oraz Szkoła stewarders. Z kolei Cardellini może się pochwalić rolami w Tajemnicy Brokeback Mountain oraz Mad Men. Oprócz wspomnianych już kobiet, na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak: James Marsden, Max Jenkins, Luke Roessler oraz Edward Asner. Do tej pory stworzono 2 sezony serialu, które łącznie liczą 20 odcinków. Długość jednego epizodu wynosi od 26 do 33 minut.

Już nie żyjesz sezon 3 – Data Premiery

To kiedy będzie sezon 3 serialu Już nie żyjesz? Nowe odcinki produkcji zostały oficjalnie potwierdzone przez platformę Netflix lipcu 2020. Związku z pandemią Covid-19 proces zdjęciowy został opóźniony i rozpoczął się w maju 2021 roku. W sierpniu odtwórczyni głównej roli, Christina Applegate zdradziła, że zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Aktualnie produkcja została przerwana na czas nieokreślony. W tym miejscu pragniemy życzyć aktorce powrotu do zdrowia. Co do premiery 3 sezonu, to wszystko zależy od stanu zdrowia aktorki, jednak pewne spekulacje świadczą o potencjalnym okresie premiery wiosną 2022 roku. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, zaktualizujemy powyższy tekst.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

2 komentarze

  1. Stwardnienie rozsiane… Cholera jasna. Lubię Christinę Applegate i lubię ten serial. Bardzo mi przykro i ubolewam. Życzę jej zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.