Jeszcze nigdy sezon 3 – Kiedy premiera?

Jeżeli lubicie serial „Jeszcze nigdy” to na pewno zastanawiacie się nad jego przyszłością. W ostatnim czasie twórcy poinformowali o kontynuowaniu produkcji. Mamy więc pewność, że powstanie 3 sezon serialu „Jeszcze Nigdy”, jednak kiedy będzie jego premiera? W tym artykule przedstawimy najnowsze informacje na temat dalszych losów familijnego serialu od Netflixa.

„Jeszcze nigdy” to amerykański serial wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Fabuła skupia się wokół mieszkającej w Stanach Zjednoczonych nastoletniej bohaterki pochodzenia hinduskiego – Devi Vishwakumar. Młoda dziewczyna uczęszcza do lokalnej szkoły, jednak w wyniku kontuzji opuszcza kilka pierwszych miesięcy nauki. Po fatalnym pierwszym roku, bohaterka postanawia zdobyć przyjaciół oraz popularność, co przyniesie wiele zabawnych momentów. „Jeszcze nigdy” to bardzo ciekawy serial o dorastaniu dla osób w każdym wieku

Jeszcze nigdy – obsada

W rolę głównej bohaterki wcieliła się kanadyjska aktorka Maitreyi Ramakrishnan. Oprócz niej na ekranie zobaczymy również innych aktorów i aktorek młodego pokolenia takich jak: Darren Barnet, Richa Moorjani, Benjamin Norris, Dino Petrera oraz Lee Rodriguez. „Jeszcze nigdy” to produkcja stworzona przez popularną amerykańską scenarzystkę i aktorkę – Mindy Kalling, która najbardziej znana jest z roli Kelly w serialu The Office. Do tej pory stworzono 2 sezony serialu liczące łącznie 20 odcinków.

Jeszcze nigdy sezon 3 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 3 sezonu serialu „Jeszcze Nigdy”? Cóż, prawdopodobnie fani tej produkcji będą musieli trochę poczekać na nowe odcinki. Twórcy ogłosili powstanie kontynuacji zaraz po premierze drugiej serii, która odbyła się 15 lipca 2021 roku. Oznacza to, że 3 sezon jest dopiero na początkowym etapie produkcji. Biorąc pod uwagę przerwę między pierwszą, a drugą serią, prawdopodobnym okresem premiery 3 sezonu serialu „Jeszcze Nigdy” jest 3 lub 4 kwartał 2022 roku. Na ten moment, cały proces produkcyjny jest dosyć świeży, dlatego na dokładniejsze informacje trzeba będzie zaczekać, jednak gdy one się pojawią to na pewno was o tym poinformujemy.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.