Historia wulgaryzmów już w styczniu na Netflix

Historia wulgaryzmów to oryginalny dokument produkcji Netflix, którego premiera odbędzie się 5 stycznia na platformie. Prowadzącym show jest znany aktor Nicolas Cage. Spróbuje on przybliżyć widzom historię najpopularniejszych angielskich przekleństw, a także ich wpływu na dzisiejszą kulturę. Wbrew pozorom etymologia znanych wulgaryzmów może być niezwykle ciekawa i interesująca. Nie wiadomo jeszcze ile sezonów będzie liczyć produkcja, jednak w przypadku dużej popularności być może będzie można liczyć na kontynuację.

Zwiastun dokumentu zadebiutował w serwisie Youtube 22 grudnia i zebrał bardzo duży pozytywnych komentarzy. Musicie to zobaczyć wraz z Nicolasem Cagem na ekranie!

Zobacz również najlepsze komedie, czyli ranking przygotowany przez nasz dział redakcyjny.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.