Hawkeye serial – Kiedy premiera?

Jesteście fanami uniwersum Marvela? W takim razie na pewno zastanawiacie się kiedy swoją premierę będzie miał serial Hawkeye. W ostatnim czasie twórcy produkcji zdradzili informacje na temat daty premiery. To i wiele więcej informacji przeczytacie w tym artykule.

Hawkeye to amerykański serial superbohaterski powstały na podstawie komiksów stworzonych przez Marvel Comics. Produkcja opowiada o znanym członku zespołu Avengers, czyli tytułowym – Hawkeye’u. Show-runnerem serialu jest Jonathan Igla, z kolei reżyserami są Bert & Bertie oraz Rhys Thomas. Tytuł przedstawi wydarzenia, które miały miejsce zaraz po filmie Avengers Engame.

Hawkeye obsada

W rolę głównego bohatera oczywiście wcieli się doskonale znany i lubiany aktor Jeremy Renner. W przeszłości wystąpił on w wielu filmach Marvela przedstawiające losy superbohaterów. Teraz będzie miał szanse zaistnieć jako postać pierwszoplanowa. Oprócz niego na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak: Hailee Steinfeld, Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Brian d’Arcy James, Alaqua Cox oraz Florence Pugh.

Hawkeye serial – gdzie oglądać?

Na pewno wielu z was zastanawia się, gdzie będzie można obejrzeć serial Hawkeye. Produkcja zaraz po premierze będzie dostępna w serwisie Disney+. Co prawda, portal nie jest jeszcze dostępny w Polsce, jednak bardzo możliwe, że zmieni się to w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Hawkeye serial – Data premiery

Jeżeli z niecierpliwością czekacie na nowe przygody bohatera Avengers to mamy dla was dobrą wiadomość. Serial Hawkeye swoją premierę będzie miał już 24 listopada. To właśnie wtedy będziemy mieli możliwość obejrzenia pierwszego odcinka całej serii. Następne będą wychodzić co tydzień i jednocześnie wszystkie będą już należeć do czwartej fazy produkcji Marvela, która rozpoczęła się wraz z premierą takich przedsięwzięć jak Czarna Wdowa (2021), WandaVision (2021), Loki (2021) oraz Falcon i Zimowy Żołnierz (2021).

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.