Ginny & Georgia sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Czy będzie 2 sezon serialu Ginny & Georgia? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać daty premiery nowych odcinków? Wielu fanów zastanawia się czy powstanie kontynuacja serialu, który w ostatnim czasie dosłownie podbił platformę Netflix. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to oraz inne nurtujące was pytania. Wszelkie informacje znajdziecie poniżej.

Ginny & Georgia to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflix w ostatnich kilku miesiącach. Produkcja swoją premierę miała w lutym 2021 roku i od razu zdobyła dużą popularność. A to wszystko za sprawą świetnej fabuły oraz bardzo dobrej gry aktorskiej.

Ginny & Georgia przedstawia historię nastolatki Ginny oraz jej mamy Georgie, które po wielu podróżach i przeprowadzkach pragną osiąść na stałe w pięknej Nowej Anglii. Na początku wszystko idzie zgodnie z planem, jednak błędy przeszłości szybką się odezwą i wystawią obie kobiety na trudną próbę. Czy głównym bohaterkom uda się pokonać problemy? Tego właśnie dowiecie się w tym serialu.

Ginny & Georgia sezon 2 – Data premiery

Czy będzie 2 sezon serialu Ginny & Georgia? Jak najbardziej tak! Twórcy już w kwietniu udostępnili krótkie wideo, w którym poinformowali, że powstanie 2 sezon produkcji. Pozostaje nam więc czekać na kontynuacje przygód ulubionych bohaterek. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy można spodziewać się daty premiery 2 sezonu serialu. Natomiast zawsze można trochę pospekulować. Według nas prawdopodobną datą jest pierwszy kwartał 2022 roku. Oznacza to, że przyjdzie nam trochę poczekać, ale naprawdę warto, ponieważ serial jest naprawdę bardzo dobry.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.