Firefly Lane sezon 2 – Kiedy premiera?

Czekacie na nowe odcinki Firefly Lane? W takim razie na pewno chcielibyście dowiedzieć się kiedy dokładnie można spodziewać się premiery sezonu 2 tego serialu. W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie oraz przedstawimy najnowsze informacje na temat produkcji.

Firefly Lane to amerykański serial wyprodukowany dla portalu Netflix na podstawie książki o tym samym tytule, autorstwa Kristin Hannah. Fabuła skupia się wokół dwójki przyjaciółek: Kate i Tully, które znają się od dziecka i razem walczą ze swoimi problemami. Mimo ponad 30-letniej znajomości, zdrada rozdziela obie bohaterki. Czy uda im się naprawić swoją przyjaźń oraz pokonać problemy, które stanęły im na drodze?

Firefly Lane – Obsada

W rolach głównych wystąpiły dwie popularne aktorki – Katherine Heigl (znana z takich produkcji jak „Och, życie” i „Brzydka Prawda”) oraz Sarah Chalke (Hoży doktorzy). Oprócz nich, na ekranie zobaczymy również: Bena Lawsona, Beau Garrett, Roan Curtis oraz Ali Skovbye. Serial został stworzony przez amerykańską scenarzystkę i producentkę – Maggie Friedman. Do tej pory nakręcono 1 sezon liczący 10 odcinków, który zadebiutował 3 lutego 2021 roku. Długość pojedynczego epizodu wynosi od 47 do 53 minut. Serial można obejrzeć w serwisie Netflix.

Firefly Lane sezon 2 – Data Premiery

Kiedy można się spodziewać premiery 2 sezonu serialu Firefly Lane? Twórcy w dniu 27 maja 2021 roku oficjalnie potwierdzili kontynuowanie serii, z kolei prace na planie serialu rozpoczęły się w sierpniu obecnego roku. W ostatnim wywiadzie, odtwórczynie głównych ról – Katherine Heigl oraz Sarah Chalke skomentowały, że sezon 2 serialu Firefly Lane na pewno pojawi się w 2022 roku. Jednak czy jest znana dokładniejsza data premiery? Cóż, na ten moment są to tylko domysły. Jednak na podstawie postępu prac na planie zdjęciowym można prognozować, że nowe odcinki zadebiutują w okolicach 3 i 4 kwartału następnego roku. Jeżeli pojawią się nowe informacje, na pewno was o tym poinformujemy aktualizując powyższy artykuł.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.