Falcon i Zimowy Żołnierz sezon 2 – Kiedy premiera?

Falcon i Zimowy Żołnierz to serial Marvela, który świetnie przyjął się w środowisku fanów super bohaterów. Produkcja w krótkim czasie zdobyła naprawdę dużą popularność. Z tego względu wiele osób zaczęło się zastanawiać, kiedy będzie sezon 2 serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. I czy w ogóle powstanie? W tym artykule odpowiemy na te pytania oraz zdradzimy najnowsze informacje o przyszłości serialu Marvela.

Falcon i Zimowy Żołnierz to amerykański serial przedstawiający losy Sama Wilsona oraz Bucky’ego Barnesa. Akcja produkcji ma miejsce po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Superbohaterowie łączą siły i wspólnie postanawiają rozprawić się z nowymi złoczyńcami. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż rywale Avengersów są naprawdę potężnymi i wpływowymi ludźmi. Sam Wilson oraz Bucky Barnes będą musieli wnieść się na wyżyny swoich umiejętności, by ich pokonać.

Falcon i Zimowy Żołnierz – Obsada

Obsada serialu składa się z postaci, które są bardzo dobrze znane fanom Marvela. W rolach głównych bohaterów zobaczymy oczywiście świetny duet znany z Avengers, czyli Anthony Mackie oraz Sebastian Stan. Oprócz nich na ekranie pojawią się również: Daniel Brühl, Emily VanCamp, Wyatt Russel oraz Adepero Oduye. Pierwszy sezon serialu składa się z 6 odcinków, a ich reżyserką jest Kari Skogland.

Falcon i Zimowy Żołnierz 2 sezon – Czy będzie?

Falcon i Zimowy Żołnierz okazał się prawdziwym hitem. Wiele przecieków na temat produkcji wskazuję, że 2 sezon serialu może powstać. Nie zostało to jednak oficjalnie ogłoszone. Wszystkie produkcje Marvela są planowane w bardzo szczegółowy sposób i często trzymane w tajemnicy przez długi czas, jednak gdy pojawią się nowe informacje potwierdzające nowe odcinki, na pewno was o tym poinformujemy.

Falcon i Zimowy Żołnierz 2 sezon – Data premiery

Kiedy będzie 2 sezon serialu Falcon i Zimowy Żołnierz? Co prawda, nowe odcinki produkcji nie zostały oficjalnie ogłoszone, jednak przeprowadziliśmy śledztwo w tej sprawie. Niestety nie mamy dla was wiadomości, których się spodziewaliście. W ostatnim czasie ogłoszono powstanie nowej części Kapitana Ameryki, gdzie główne rolę zostaną odegrane właśnie przez znany duet z Falcona i Zimowego Żołnierza. Oznacza to, ze na pewno otrzymamy kontynuację historii z serialu (w formie filmowej), jednak nowe odcinki pojawią się prawdopodobnie dopiero po kinowej premierze Kapitana Ameryki 4. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, zaktualizujemy ten artykuł.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.