Euforia sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Euforia to jeden z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. Produkcja od początku stoi na bardzo wysokim poziomie – zarówno fabularnie, aktorsko jak i pod względem technicznej realizacji. Oczywiście przy tym nie można również zapomnieć o genialnej ścieżce dźwiękowej przygotowanej przez brytyjskiego twórcę muzycznego – Labirintha. Te względy powodują, ze fani nie mogą się już doczekać nowych odcinków. Stacja HBO oficjalnie zapowiedziała 3 sezon serialu Euforia, jednak kiedy będzie jego premiera? Właśnie na tym zagadnieniu skupimy się w tym artykule.

Euforia to amerykański serial stworzony przez HBO. Fabuła skupia się wokół grupy uczniów uczęszczających do lokalnego liceum. Główną bohaterką produkcji jest Rue – nastolatka uzależniona od narkotyków. W momencie, gdy do szkoły trafia nowa uczennica – Jules, Rue postanawia zmienić swoje życie i raz na zawsze zerwać ze swoim nałogiem. Czy jej się to uda?

Euforia – Obsada

Jeżeli chodzi o obsadę aktorską to zdecydowanie należy pochwalić Euforię. Wiele seriali młodzieżowych ma problem z odpowiednią grą aktorską, gdyż jej wykonawcom brakuje doświadczenia. Euforia jest świetnym wyjątkiem. W serialu można zobaczyć między innymi: Zendayę (nagrodzoną Emmy za najlepszą rolę kobiecą w serialu dramatycznym), Jacoba Elordiego, Hunter Schafer oraz Sydney Sweeney. Dodatkowo od drugiego sezonu, w serialu występuje amerykański muzyk – Dominic Fike. Twórcą tytułu jest amerykański aktor i scenarzysta – Sam Levinson.

euforia sezon 3
fot. HBO

Euforia sezon 3 – Data premiery

Jak już wiemy, HBO oficjalnie zapowiedziało 3 sezon Euforii. Jednak kiedy nastąpi data premiery nowych odcinków? Niestety, fani muszą uzbroić się w dużą dozę cierpliwości. Prawdopodobnie premiera serialu nastąpi dopiero na początku 2023 roku. Jest to o tyle dobra wiadomość, gdyż pamiętajmy, że przerwa między pierwszym a drugim sezonem wyniosła aż 2,5 roku (nie licząc oczywiście dwóch odcinków specjalnych, które pojawiły się nieco ponad rok temu). Pozostaje nam więc cierpliwie czekać na nowe odcinki, ponieważ Euforia naprawdę robi świetną robotę!

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.