Euforia sezon 2 – Kiedy premiera?

To już pewne! Euforia powróci z nowymi odcinkami. Na pewno zastanawiacie się kiedy będzie 2 sezon serialu. W tym artykule zdradzimy najnowsze informacje na temat tej produkcji i jej daty premiery. Zapraszamy do przeczytania.

Euforia to amerykański serial wyprodukowany przez stację HBO. Produkcja jest utrzymana w formie dramatu młodzieżowego i przedstawia losy grupy uczniów szkoły średniej zmagających się z wieloma problemami. Główną bohaterką serialu jest Rue, która jest uzależniona od narkotyków. Dziewczyna postanawia zmienić swoje życie w momencie, gdy poznaję nową uczennicę liceum – Jules.

Euforia obsada

Obsada aktorska serialu euforia składa się z naprawdę bardzo dobrych aktorów młodego pokolenia. W rolę głównej bohaterki wcieliła się Zendaya, która znana jest z najnowszej serii Spider-Man oraz produkcji od stacji Disney. Aktorka jest bardzo utalentowana, co pokazała właśnie w serialu Euforia. Zendaya wzniosła się na wyżyny aktorskie sprawiając, że grana przez nią bohaterka jest realna i autentyczna w stu procentach. Aktorka za rolę w tym serialu została nagrodzona nagrodą Emmy za najlepszą rolę kobiecą w serialu dramatycznym. Oprócz niej na ekranie zobaczymy również gwiazdy młodego pokolenia takie jak: Hunter Schafer, Jacob Elordi, Sydney Sweeney oraz Algee Smith.

Euforia sezon 2 – Data premiery

Kiedy jednak będzie premiera 2 sezonu serialu Euforia? W tym akapicie postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Serial pierwotnie zadebiutował 16 czerwca 2019 z odcinkami wychodzącymi co tydzień. Natomiast w lipcu 2019 stacja HBO poinformowała o zamówieniu kolejnego sezonu. Niestety pracę nad nowymi epizodami nie mogły rozpocząć się od razu, gdyż aktorzy w tym czasie mieli inne zobowiązania zawodowe. Następnie świat opanowała pandemia Covid-19 i wszystkie prace na planach zdjęciowych zostały wstrzymane. Na szczęście twórcy zrobili ukłon w stronę widzów i stworzyli również 2 epizody specjalne, których premiera odbyła się 4 grudnia 2020 oraz 23 stycznia 2021.

To kiedy będzie 2 sezon serialu Euforia? Prace na planie zdjęciowym rozpoczęły się w okolicach kwietnia 2021 i prawdopodobnie obecnie zmierzają ku końcowi. Oznacza to, że premiera 2 sezonu serialu Euforia nastąpi prawdopodobnie pod koniec obecnego roku lub zaraz na początku następnego. Należy pamiętać, że w aktualnym modelu serialu, odcinki będą mieć premiery co tydzień. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać. Dodatkowo, twórcy w ostatnim czasie udostępnili teaser 2 sezonu. Zapraszamy do oglądania:

Aktualizacja: Właśnie ogłoszono, że premiera 2 sezonu serialu Euforia nastąpi 9 stycznia 2022 roku.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.