Emily w Paryżu sezon 3 – Kiedy premiera?

Emily w Paryżu to prawdziwy hit Netflixa. Do tej pory produkcja doczekała się 2 sezonów, z czego premiera tego drugiego odbyła stosunkowo niedawno – 22 grudnia 2021. Jednak fani cały czas zastanawiają się jaka przyszłość czeka tę produkcję. Czy powstanie 3 sezon serialu Emily w Paryżu? A jeśli tak to kiedy można się spodziewać jego premiery? Na te pytania odpowiemy w tym artykule.

Emily w Paryżu to amerykański serial emitowany na platformie Netflix. Fabuła skupia się na tytułowej Emily, która otrzymuje propozycję wymarzonej pracy w światowej stolicy stylu – Paryżu. Główna bohaterka nie zastanawia się długo i szybko przenosi się do Francji. Tam czekają na nią nowe wyzwania, romanse oraz przygody. Czy Emily podoła tym próbom i ułoży sobie życie w Paryżu?

Sprawdź również: Ranking telewizorów 43 cale

Emily w Paryżu – Obsada

W głównej roli wystąpiła znana amerykańska aktorka – Lily Collins, którą można było oglądać w takich produkcjach jak „Aż do kości” (2017) oraz „Love, Rosie” (2014). Oprócz niej na ekranie zobaczymy również Philippine Leroy-Beaulieu, Lucasa Bravo oraz Ashley Park. Z kolei twórcą serialu jest Darren Star. Do tej pory wyprodukowano 2 sezony produkcji, które łącznie zawierają 20 odcinków. Długość pojedynczego epizodu wynosi od 24 do 38 minut.

Emily w Paryżu sezon 3
© Netflix

Emily w Paryżu sezon 3 – Czy będzie?

Jeżeli zastanawiacie się czy powstanie 3 sezon serialu Emily w Paryżu to mamy dla was świetną wiadomość. W ostatnim czasie twórcy poinformowali o przedłużeniu produkcji o 3 i 4 sezon. Oznacza to, że w przyszłości możemy oczekiwać dalszych przygód Emily.

Emily w Paryżu sezon 3 – Data premiery

Kiedy jednak można się spodziewać premiery 3 sezonu Emily w Paryżu? Twórcy nie ogłosili jeszcze dokładnej daty premiery, jednak z przecieków wynika, że jest ona planowana na grudzień lub styczeń 2023 roku. Wszystko zależy od tego, kiedy rozpoczną się prace na planie zdjęciowym serialu. W przypadku drugiego sezonu zdjęcia rozpoczęły się w maju 2021, z kolei premiera odbyła się już w grudniu tego samego roku. Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.