Emily w Paryżu sezon 2 – Kiedy premiera?

Zastanawiacie się kiedy będzie premiera Emily w Paryżu sezon 2? Zaraz po sukcesie pierwszej części została oficjalnie zapowiedziana kontynuacja serialu. Jednak kiedy odbędzie się premiera nowych odcinków? W tym artykule przedstawimy najnowsze informacje na ten temat.

Emily w Paryżu to amerykański serial wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Pierwszy sezon serialu zadebiutował 2 października 2020 właśnie na tej platformie. Tytuł szybko zdobył popularność, dzięki ciekawej fabule oraz świetnej pierwszoplanowej postaci, czyli tytułowej Emily (Lily Collins). Serial przedstawia historię młodej dyrektorki działu marketingu, która nieoczekiwanie dostaje propozycje wymarzonej pracy w samym sercu Paryża. Początki w nowym miejscu sprawią głównej bohaterce wiele problemów, jednak szybko okaże się, że nowe życie Emily jest pełne przygód i niespodzianek.

Emily w Paryżu sezon 2 – Data premiery

Ogromna popularność serialu sprawiła, że bardzo szybko został zamówiony kolejny sezon przygód Emily. Powstanie kontynuacji zostało oficjalnie potwierdzone 11 listopada 2020 roku. Kiedy jednak można się spodziewać premiery 2 sezonu Emily w Paryżu? Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczęły się 3 maja 2021, co zostało potwierdzone zdjęciami w social media. Nie wiadomo ile ma potrwać proces zdjęciowy, jednak prawdopodobną datą premiery 2 sezonu jest czwarty kwartał obecnego roku lub początek następnego. Zaktualizujemy ten artykuł, zaraz gdy pojawią się oficjalne informacje na ten temat. Fanom serialu pozostaje się uzbroić w cierpliwość, jednak jedno jest pewne – Przygody Emily w Paryżu na pewno będą niesamowite.

Aktualizacja: 2 sezon serialu pojawi się już 22 grudnia na platformie Netflix.

Kto wystąpi w 2 sezonie Emily w Paryżu?

W roli głównej bohaterki zobaczymy ponownie Lily Collins. Dodatkowo więcej czasu na ekranie otrzyma William Abadie, czyli serialowy Antoine Lambert. Co więcej, do obsady dołączyli: Lucien Laviscount, Jeremy O. Harris oraz Arnaud Binard. Jak wam się podobał serial? Dajcie nam znać w komentarzach!

Zobacz również:

„Ty” sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.