Dexter sezon 9 – Kiedy premiera serialu?

Oficjalnie niemożliwe stało się możliwe – Dexter Morgan po kilkuletniej przerwie powraca wraz z nowymi odcinkami. Kiedy będzie można obejrzeć 9 sezon serialu Dexter? Tego właśnie dowiecie się w naszym artykule. Zapraszamy do przeczytania i podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat powrotu jednej z najbardziej elektryzujących produkcji w historii amerykańskiej telewizji.

Dexter to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez stację Showtime. Głównym bohaterem jest tytułowy Dexter Morgan pracujący na co dzień jako forensyk w wydziale policji z Miami. Z kolei po godzinach mężczyzna jest seryjnym mordercą eliminującym osoby, którym udało się wymknąć wymiarowi sprawiedliwości. Do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć 8 sezonów serialu. Pierwotnie produkcja Dextera zakończyła się w 2013 roku, jednak przedstawione zakończenie nie zdobyło sympatii widzów. Teraz stacja Showtime postanawia naprawić swój błąd i przedstawić nowe odcinki przygód Dextera Morgana.

Dexter 9 sezon obsada

Kto wystąpi w nowym sezonie Dextera? Jeżeli chodzi o postać głównego bohatera to możecie być spokojni. W tej roli ponownie zobaczymy Michaela C. Halla. Jeżeli chodzi o kolejne powroty to jednak nie będzie ich zbyt wiele. Fani jedynie mogą liczyć na gościnną rolę Jennifer Carpenter (siostra głównego bohatera – Debra) oraz Johna Lithgowa, który wcielał się w rolę jednego z największych przeciwników Dextera. Z kolei wśród nowych aktorów można wyróżnić takie osoby jak: Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller oraz Johnny Sequoyah.

Dexter sezon 9 – Data premiery

Kiedy będzie sezon 9 serialu Dexter? Otóż wszyscy fani mogą spokojnie zapiąć pasy, usiąść wygodnie w fotelach i czekać na nowe odcinki. Twórcy produkcji zdradzili, że 9 sezon Dextera pojawi się już 7 listopada 2021. Ta data w porównaniu z kilkoma latami oczekiwań na dalsze przygody wydaje się małą pestką. Cieszycie się z powrotu Dextera? Dajcie nam znać w komentarzach, co o tym myślicie. Poniżej możecie również obejrzeć zwiastun nowych odcinków.

Szukasz świetnego filmu grozy? Sprawdź najlepsze horrory – specjalny ranking, który utworzyliśmy, by pomóc wam wybrać film na wieczór.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.