Co kryją jej oczy – czy będzie sezon 2?

Co kryją jej oczy w ostatnich miesiącach stał się jednym z najpopularniejszych tytułów na platformie Netflix. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się nad tym, czy będzie sezon 2 serialu Co kryją jej oczy. W tym artykule odpowiemy na to pytanie.

Co kryją jej oczy to brytyjski dramat powstały na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Sarah Pinborough. Główną bohaterką jest samotna matka, która w przypadkowy sposób wplątuje się w romans ze swoim szefem oraz zaczyna przyjaźń z jego małżonką. Kobieta szybko wpada do sieci niebezpiecznej gry, gdzie wszystko jest owiane tajemniczymi sekretami i dziwnymi zbiegami okoliczności. W produkcji nie brakuje wątków paranormalnych, a cały serial wydaję się być ciekawą wyprawą w głąb psychiki człowieka, gdzie nic nie jest takie jakim się wydaję, a perspektywa odgrywa kluczową rolę.

Co kryją jej oczy – obsada

W serialu wystąpili głównie aktorzy pochodzący z Wysp Brytyjskich. W głównych rolach możemy zobaczyć takich aktorów i aktorki jak: Simona Brown, Eve Hewson, Tom Bateman oraz Robert Aramayo (który wystąpi w serialu Władcy Pierścieni od Amazonu). Co kryją jej oczy został stworzony przez Steve’a Lightfoota, z kolei reżyserem jest Erik Richter Strand. Serial liczy sobie 6 odcinków o średniej długości od 47 do 53 minut.

Co kryją jej oczy sezon 2 – Informacje

Czy będzie sezon 2 serialu Co kryją jej oczy? W tym akapicie odpowiemy na to pytanie. Niestety dla wszystkich, którzy czekają na nowe odcinki, mamy złą wiadomość. Prawdopodobnie nie doczekamy się kontynuacji tej serii. Serial ten został stworzony na podstawie książki, do której nie powstała druga część i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Mimo dużej popularności serialu, mało prawdopodobne jest, by stworzono dalszą część historii na „własną rękę”. Dla wszystkich tych, którzy czują się zawiedzeni, możemy polecić naszą listę świetnych seriali, które mało kto oglądał. Link znajdziecie poniżej:

Mało znane seriale, które koniecznie musisz obejrzeć

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.