Clickbait sezon 2 – Czy powstanie?

Oglądaliście serial Clickbait? W takim razie na pewno zastanawiacie się czy powstanie drugi sezon serialu wraz z nowymi odcinkami. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej sprawie i wytłumaczymy jak obecnie wygląda przyszłość serialu. Zapraszamy do przeczytania.

Clickbait to amerykański serial dramatyczny wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Produkcja skupia się na roli mediów społecznościowych w przypadku popełnianych przestępstw. Serial koncentruje się na sprawie Nicka Brewstera, który w tajemniczych okolicznościach zostaje porwany. W sieci pojawia się krótki filmik z mężczyzną trzymającym kartkę, gdzie przyznaje się do popełnionych zbrodni. Jednak czy jest to prawda? Bliscy rozpoczynają poszukiwania, jednak fakty, które wyjdą na jaw okażą się przerażające…

Clickbait – Informacje

W serialu zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Zoe Kazan, Betty Gabriel, Adrian Grenier, Jessica Collins, Roshan Amir oraz Camaron Engels. Twórcami serialu jest duet: Tony Ayres oraz Christian White. Z kolei na stanowisku reżyserskim wspólnie zasiedli: Brad Anderson, Emma Freeman, Ben Young i Laura Besley. Do tej pory stworzono 8 odcinków, których premiera odbyła się 25 sierpnia 2021 roku. Długość pojedynczego epizodu waha się od 42 do 52 minut. Wszystkie odcinki można obejrzeć na platformie Netflix.

clickbait sezon 2 informacje
© Netflix

Clickbait sezon 2 – Czy powstanie?

Czy będzie 2 sezon serialu Clickbait? W tym akapicie przyjrzymy się bliżej tej sprawie. Aktualnie Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnych informacji na temat przyszłości produkcji. Jednak pierwotnie tytuł ten planowany był jako seria limitowana, czyli taka kończącą się po pierwszym sezonie. Natomiast ważną rolę w takich sytuacjach odgrywa popularność serialu. Clickbait cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów i być może korzystnie wpłynie to na jego przyszłość. W końcu nie raz widzieliśmy sytuacje, w których limitowane serie były przedłużane ze względu na dużą popularność. Czy taki los spotka Clickbait? Jeżeli pojawią się nowe informacje w tej sprawie, poinformujemy was o tym aktualizując powyższy artykuł.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.