Bridgertonowie sezon 2 – Kiedy premiera?

Bridgertonowie to jeden z najchętniej oglądanych seriali w 2021 roku. Już 21 stycznia serwis Netflix ogłosił powstanie kontynuacji tej produkcji. Kiedy jednak będzie 2 sezon serialu Bridgertonowie? Tego oraz innych przydatnych informacji dowiecie się z tego artykułu.

Bridgertonowie to amerykański serial wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix na podstawie bestsellerowej powieści romantycznej stworzonej przez Julie Quinn. Akcja serialu ma miejsce w 1813 roku w Londynie. Tytuł przedstawia perypetie oraz miłosne życie ósemki rodzeństwa – tytułowych Bridgertonów. Opowieść pokazuje, że życie w bogatej rodzinie wcale nie jest takie kolorowe, a wyższe sfery potrafią zranić i skompromitować nie jednego członka wpływowej familii. Właśnie to i wiele więcej zobaczycie w tym serialu.

Bridgertonowie obsada

W rolach serialu obsadzono zarówno aktorów młodego pokolenia jak i ich starszych kolegów po fachu. Wśród nich możemy wyróżnić takie gwiazdy jak: Phoebe Dynevor, Rege-Jean Page, Nicola Couglan, Jonathan Bailey, Harriet Cains oraz Bessie Carter. Showrunnerem serialu jest Chris Van Dusen, z kolei za reżyserię odpowiada Jim Flynn. Do tej pory wypuszczono 1 sezon, który składał się z 8 odcinków o długości od 57 do 72 minut.

Bridgertonowie sezon 2 – data premiery

Kiedy będzie premiera 2 sezonu serialu Bridgertonowie? Cóż, jest to dosyć złożona kwestia, jednak postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Zdjęcia na planie serialu rozpoczęły się na wiosnę 2021 i mają trwać przez kilka miesięcy. Podano również informacje o pewnych przerwach związanych z pandemią Covid-19. Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności prawdopodobną datą premiery 2 sezonu serialu Bridgertonowie jest okres 2 i 3 kwartału 2022 roku. Wiemy, że nie jest to informacja jaką fani produkcji chcieliby usłyszeć, jednak naprawdę warto czekać, bowiem nowe odcinki zapowiadają się naprawdę ekscytująco!

Zobacz również:

Wiedźmin sezon 2 – Kiedy premiera na Netflix?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.