Big Mouth sezon 6 – Czy powstanie? Kiedy premiera?

Lubicie kreskówki dla dorosłych? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco, to na pewno musicie znać serial Big Mouth. W końcu to jedna z najpopularniejszych animacji dla dorosłych. Niedawno odbyła się premiera 5 części serii, jednak fani cały czas zastanawiają się nad przyszłością serialu i kolejnymi przygodami nastoletnich bohaterów. Czy będzie 6 sezon serialu Big Mouth? A jeśli tak to kiedy będzie jego premiera? W tym artykule zdradzimy najnowsze informacje na temat tej produkcji.

Big Mouth to amerykańska kreskówka dla dorosłych dystrybuowana przez serwis streamingowy Netflix. Serial przedstawia losy grupy nastolatków, którzy mierzą się z poważnym okresem w swoim życiu – dojrzewaniem. Głównymi bohaterami Big Mouth jest dwoje przyjaciół – Nick Birch oraz Andrew Glouberman. Wspólnie przeżywają wiele ciekawych wydarzeń oraz starają się mierzyć ze swoimi nastoletnimi problemami. Wspomagają ich w tym dwa anioły stróże, czyli Maurice oraz Connie.

Big Mouth sezon 6 – Czy będzie?

Co raz więcej fanów zastanawia się nad przyszłością tego serialu. Widzowie chcą wiedzieć czy powstanie 6 sezon serialu Big Mouth. Dla wszystkich tych co czekają na nowe odcinki, mamy świetną wiadomość. Rozszerzenie o 6 sezon produkcji ogłoszono już w 2019 roku. To wtedy oficjalnie przedłużono serię o 3 części (sezony: 4,5 i 6). Oznacza to, że już niebawem możecie się spodziewać kolejnych epizodów Big Mouth. Jednak kiedy to dokładnie będzie? Tego dowiecie się w następnym akapicie.

big mouth
© Netflix

Big Mouth sezon 6 – Data premiery

Do tej pory kolejne sezony serialu pojawiały się cyklicznie w okolicach 4 kwartału danego roku. Prawdopodobnie i w tym przypadku Netflix będzie się trzymał takiej strategii. Oznacza to, że 6 sezonu Big Mouth można się spodziewać w okresie września-grudnia 2022 roku. Oczywiście, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gdyż wiele produkcji może mierzyć się z pewnymi opóźnieniami w związku z Pandemią Covid-19. Na szczęście seriale animowane nie są tym dotknięte w takim samym stopniu jak tradycyjne obrazy, więc fani mogą odetchnąć z ulgą.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.