Biały Lotos sezon 2 – Kiedy premiera?

Macie ochotę powrócić to ekskluzywnego hotelu na Hawajach? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco, to na pewno zastanawiacie się kiedy będzie sezon 2 serialu Biały Lotos. W tym artykule przedstawimy wam najnowsze informacje na temat daty premiery oraz postępach w produkcji tego tytułu.

Biały Lotos to amerykański serial komediowy wyprodukowany na zlecenie stacji HBO. Fabuła skupia się wokół gości ekskluzywnego hotelu, którzy postanawiają spędzić urlop w tym samym czasie. Jako widzowie będziemy mieć możliwość śledzenia poczynań urlopowiczów. Brzmi nudno, jednak szybko zobaczycie, że serial jest świetną komedią na wieczór pełną barwnych bohaterów i niesamowitych historii.

Biały Lotos – Obsada

W serialu Biały Lotos wystąpiło wielu uznanych aktorów i aktorek, którzy zdecydowanie wspięli się na wyżyny swoich umiejętności w czasie odgrywania ról. Na ekranie zobaczymy między innymi: Murray’a Bartletta, Connie Britton, Jennifer Coolidge, Alexandrę Daddario, Freda Hechingera oraz Sydney Sweeney. Twórcą serialu oraz reżyserem jest amerykański scenarzysta Mike White, który ma wiele hitów na swoim koncie. Do tej pory stworzono 1 sezon zawierający 6 odcinków. Długość pojedynczego epizodu waha się między 54, a 65 minutami.

Biały Lotos sezon 2 – Data premiery

Co wiadomo na temat daty premiery sezonu 2 serialu Biały Lotos? Na pewno mamy oficjalne informacje mówiące o tym, że powstaną nowe odcinki tego tytułu. Jednak prawdopodobnie na kolejny sezon trzeba będzie jeszcze poczekać. Pracę na planie zdjęciowym jeszcze się nie rozpoczęły i póki co nie ma jeszcze konkretnej daty, jednak z całą pewnością ta sprawa zostanie rozwiązania w ciągu kilku następnych tygodni. Biorąc pod uwagę czas trwania okresu zdjęciowego oraz montażu, prawdopodobnym okresem premiery sezonu 2 serialu Biały Lotos są okolice 3 i 4 kwartału 2022 roku. Mamy świadomość, że taka daleka data premiery nie zadowala fanów produkcji, jednak gdy pojawią się nowe informacje, na pewno was o tym poinformujemy.

Zobacz również:

Ratched sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.