Barbarzyńcy sezon 2 – Kiedy premiera?

Kiedy będzie premiera 2 sezonu serialu Barbarzyńcy? I czy tytuł w ogóle doczeka się kontynuacji? W tym artykule odpowiadamy na pytania oraz przedstawiamy najnowsze informacje na temat historycznej produkcji stworzonej z wielkim rozmachem.

Barbarzyńcy to serial wyprodukowany przez amerykański portal Netflix. Tytuł ten już w czasie produkcji budził wielkie zainteresowanie ze względu na pokaźny budżet oraz dbałość o historyczne szczegóły. Historia o dzielnych germańskich wojownikach walczących z dostojnym Cesarstwem Rzymskim miała być odpowiedzią na sukces „Wikingów” stworzonych przez stację History. Śmiało można powiedzieć, że pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę ponieważ „Barbarzyńcy” zdobyli czołowe miejsca popularności w wielu krajach na świecie.

Barbarzyńcy to serial przedstawiający historię rzymskiego oficera, który staje przed tragicznym wyborem między rodzinnymi więziami, a państwem, gdzie się wychował. Ta ogromna przeciwstawność doprowadzi do sytuacji, w której bohater będzie musiał zdecydować się na wybór jednej ze stron. Czy rzymski oficer wybierze antyczne wartości? A może poprowadzi rodzimy lud do uwolnienia z niewoli? Tego właśnie dowiecie się w tym serialu.

Barbarzyńcy sezon 2 – czy powstanie?

Dla wszystkich fanów produkcji mamy świetną informację. Po niesamowitych wynikach oglądalności, producenci oficjalnie poinformowali, że powstanie 2 sezon serialu Barbarzyńcy. Pierwszy sezon opowieści zadebiutował 23 października 2020 roku i zebrał świetne opinie. Był chwalony za dbałość o szczegóły historyczne i użycie łacińskiego oraz germańskiego języka. W głównych rolach wystąpili: Laurence Rupp, Jeanne Goursaud, David Schütter oraz Gaetano Aronica. Decyzja o kontynuacji nikogo także nie powinna zdziwić.

Barbarzyńcy sezon 2 – data premiery

Kiedy jednak będzie premiera 2 sezonu serialu Barbarzyńcy? To złożone pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć w tym akapicie. Otóż, sprawa wydaje się być nieco skomplikowana. Pandemia Covid-19 spowodowała duże opóźnienia w tworzeniu filmów i seriali. Aktualnie nie ma oficjalnych informacji o stanie produkcji tego tytułu. Biorąc pod uwagę, że proces tworzenia pierwszych odcinków trwał około rok to prawdopodobnie 2 sezon serialu Barbarzyńcy będziemy mogli oglądać dopiero w 2022 roku. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to pozytywna informacja, jednak gdy pojawią się nowe informacje, zaktualizujemy ten artykuł.

Zobacz również:

Emily w Paryżu sezon 2 – Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.