Archiwum 81 sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Lubicie serialowe horrory? Jeżeli tak to na pewno musieliście obejrzeć Archiwum 81. Jest to zdecydowanie jedna z popularniejszych produkcji ostatnich tygodni dostępnych na Netflixie. Z tego względu wiele osób zastanawia się nad losami tego tytułu. Czy będzie 2 sezon serialu Archiwum 81? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać jego premiery? W tym artykule odpowiemy na te pytania.

Archiwum 81 to amerykański serial grozy wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Fabuła skupia się wokół Dana Turnera– montażysty zatrudnionego do odnowienia tajemniczych taśm wideo (tytułowego archiwum 81). Szybko okazuje się, że taśmy skrywają mroczne sekrety, a coś co miało być jedynie rutynowym zleceniem, szybko przeradza się w złożone śledztwo i pojedynek z siłami ciemności. Serial został oparty na podcaście grozy o tym samym tytule stworzonym przez Daniela Powella i Marca Sollingera.

Archiwum 81 – Obsada

W roli głównej wystąpił mauretański aktor Mamoudou Athie. Oprócz niego na ekranie zobaczymy również Dinę Shihabi, Evana Jonigkeita, Matta McGorry’ego oraz Martina Donovana. Serial został stworzony przez Rebeccę Sonnenshine. Do tej pory wyprodukowano 1 sezon, który zawiera 8 odcinków. Długość pojedynczego epizodu wynosi od 45 do 58 minut. Serial można obejrzeć w całości na platformie Netflix.

archiwum 81 sezon 2
© Netflix

Archiwum 81 sezon 2 – Czy będzie?

Wiele osób zastanawia się nad tym czy powstanie 2 sezon serialu Archiwum 81. Co prawda, oficjalnie Netflix nie przedłużył produkcji o kolejne odcinki, to jednak prawdopodobnie popularność serialu zadecyduje o nakręceniu kolejnego sezonu. Jednakże w tej chwili warto poczekać na oficjalny komunikat serwisu, który powinien pojawić się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Archiwum 81 sezon 2 – Data Premiery

Kiedy można się spodziewać premiery 2 sezonu serialu Archiwum 81? Cóż, tutaj sytuacja jest bardzo złożona i zależy od wielu czynników. Najważniejsze jest oczywiście to, czy serial dostanie zielone światło na kontynuacje. Następnie trzeba będzie stworzyć scenariusz, wyznaczyć okres zdjęciowy oraz montażowy. W przypadku pierwszego sezonu wyżej wymieniony proces trwał 13 miesięcy. Oznacza to, że potencjalnie nowych odcinków Archiwum 81 można się dopiero w pierwszej połowie 2023 roku. Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat tego serialu, zaktualizujemy powyższy artykuł.

Aktualizacja: Niestety mamy przykrą wiadomość – Serial Archiwum 81 został anulowany po 1 sezonie. Oznacza to, że nie powstanie kontynuacja serialu.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.