Arcane sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Arcane to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich tygodni. Z tego względu wiele osób zaczęło się interesować przyszłością produkcji. Fani zastanawiają się czy będzie 2 sezon serialu Arcane, a jeśli tak, to kiedy będzie można go obejrzeć? W tym artykule weźmiemy pod lupę najnowsze dzieło Netflixa, a dodatkowo wyjaśnimy przyszłość animacji.

Arcane to serial animowany wyprodukowany przy współpracy dwóch światowych marek – Netflixa oraz Riot Games. Pierwszej firmy nie trzeba nikomu przedstawiać, bowiem jest to najpopularniejszy serwis streamingowy. Z kolei, Riot Games to przedsiębiorstwo odpowiadające za hitową grę – League of Legends. To właśnie w tym uniwersum mieści się fabuła serialu.

Arcane – Fabuła

Arcane przedstawia losy postaci znanych z gry komputerowej – League of Legends. Głównymi bohaterkami serii są siostry: Jinx oraz Vi. Poznamy historię obu dziewczyn oraz sytuacje, które wpłynęły na ich życie. Co ciekawe, pierwotnie serial miał zostać wydany w 2020 roku, jednak początkowe plany pokrzyżowała Pandemia Covid-19. Finalnie, pierwszy sezon zadebiutował 6 listopada 2021 na platformie Netflix. Dodatkowo, odcinki można oglądać również w serwisie Twitch.tv, czyli największym serwisie transmitującym gry.

arcane
© Netflix

Arcane sezon 2 – Czy będzie?

Jeżeli jesteście ciekawi, czy powstanie 2 sezon serialu Arcane to mamy dla was dobrą wiadomość. 21 listopada 2021 twórcy oficjalnie poinformowali, że rozpoczęli pracę nad nowymi odcinkami serii. Oznacza to, że będziemy mieć okazję poznać dalsze przygody obu bohaterek. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Dodatkowo warto wspomnieć, że pierwsza seria została bardzo wysoko oceniona zarówno przez krytyków, jak i sympatyków League of Legends.

Aracane sezon 2 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 2 sezonu serialu Arcane? Niestety Fani muszą uzbroić się w cierpliwość. W wiadomości na Twitterze, jeden z pracowników Riot Games zdradził, że nowe odcinki Arcane pojawią się dopiero w 2023 roku. Czemu tak długo? Cóż, prace nad pierwszą serią trwały aż 6 lat. Na szczęście na premierę 2 sezonu nie trzeba będzie czekać tak długo, jednak twórcy chcą wydać jak najbardziej dopracowany produkt, aby spełnić oczekiwania fanów. Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat, zaktualizujemy powyższy artykuł.

Zobacz również nasz najnowszy ranking – Najlepsze filmy młodzieżowe

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.