After Life sezon 3 – Kiedy premiera?

After Life to jeden z najpopularniejszych seriali dostępnych na platformie Netflix. Jednak kiedy będzie 3 sezon serialu? W ostatnim czasie twórca produkcji i jednocześnie główny bohater – Ricky Gervais, zdradził informacje na temat najnowszych odcinków After Life.

After Life to brytyjski dramat przedstawiający historię Tony’ego, który nie może poradzić sobie po śmierci ukochanej żony. Mężczyzna postanawia skończyć swój żywot i popełnić samobójstwo. Na szczęście rezygnuje z tego planu. Od tego momentu Tony postanawia robić i mówić to, co tylko będzie chciał, nie zważając na zdanie oraz opinie innych ludzi.

After Life obsada

After Life został stworzony przez Ricky’ego Gervais’a, który znany jest z takich produkcji jak The Office (oryginalna, angielska wersja) oraz Statyści. Brytyjski twórca jest bardzo ceniony w środowisku filmowym, otrzymał wiele nagród w tym: Złoty Glob w 2002 roku oraz szereg statuetek Brytyjskiej Gildii Scenarzystów. Ricky Gervais jest jednocześnie twórcą serialu jak i wciela się w rolę głównego bohatera. Takie działanie stało się jego prawdziwym znakiem rozpoznawczym. W końcu kto najlepiej będzie znał wizję reżysera jak nie on sam? Oprócz wspomnianego już Gervais’a, na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak: Tom Basden, Tony Way, Diane Morgan, Ashley Jensen oraz David Bradley.

After Life sezon 3 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 3 sezonu After Life? To pytanie zadaje sobie wielu fanów serialu. W tym akapicie postaramy się odpowiedzieć na tę zagwozdkę oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. W ostatnim czasie Ricky Gervais na swojego twittera wstawił informacje na temat aktualnych postępów na planie serialu. Z wiadomości wynika, że koniec zdjęć planowany jest na przyszły tydzień (tj. 23.08.21 – 29.08.21). Następnie twórcę czeka kilka miesięcy montażu i innej pracy związaniem z tworzeniem serialu. Wynika z tego, że 3 sezon After Life prawdopodobnie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2022 roku. Oznacza to, że nowymi odcinkami After Life będziemy mogli cieszyć się już w najbliższym czasie!

Aktualizacja: After Life powróci wraz z 3 sezonem już 14 stycznia 2022.

Zobacz również:

Wielka sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.