Uncharted Film – Fabuła, obsada, zwiastun, data premiery

Uncharted to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Produkcja wyróżnia się świetną obsadą aktorską, sprawdzoną fabułą oraz budżetem, który oszałamia nawet osoby od lat zajmujące się produkcjami kinowymi. W tym artykule przedstawimy szczegółowe informacje na temat filmu Uncharted. Dowiecie się o czym opowie fabuła, kto wystąpi w rolach głównych oraz kiedy tytuł ten trafi na kinowe ekrany.

Uncharted – Fabuła

Uncharted to kinowa adaptacja popularnej gry komputerowej o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół postaci Nathana Drake’a – młodego i utalentowanego złodziejaszka. Bohater rozpoczyna współpracę z doświadczonym poszukiwaczem skarbów – Victorem Sullivanem, aby odnaleźć legendarny majątek należący do Ferdynanda Magellana. Zadanie, które miało być kuszącą przygodą, szybko przeradza się w niebezpieczny wyścig, w którym stawka toczy się na śmierć i życie.

Uncharted – Obsada

Jak możecie się domyśleć, w takim filmie nie mogło zabraknąć prawdziwych kinowych gwiazd. W głównej roli wystąpił jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia – Tom Holland (Spider-Man: Bez drogi do domu). Z kolei jego ekranowym partnerem będzie hollywoodzki gwiazdor Mark Wahlberg (Infiltracja, Vince niepokonany). Dodatkowo na ekranie zobaczymy również Antonio Banderasa, Sophie Ali oraz Tati Gabrielle. Na stanowisku reżyserskim zasiadł Ruben Fleischer, znany z takich filmów jak Venom oraz Zombieland. Natomiast ścieżkę dźwiękową stworzył uznany kompozytor Ramin Djawadi, który w przeszłości skomponował oprawy muzyczne do Gry o Tron oraz Westworld.

Tom Holland w Uncharted
© 2020 CTMG

Uncharted – Data premiery

Jeżeli nie możecie się doczekać i jak najszybciej chcielibyście obejrzeć ten tytuł to mamy dla was świetną wiadomość. Światowa premiera filmu Uncharted odbędzie się już 11 lutego. Natomiast do polskich kin produkcja trafi już 18 lutego. To już naprawdę niedługo! Dodatkowo, jeżeli chcecie mieć pewność, że obejrzycie film w tym terminie, to możecie zarezerwować kinowe bilety z wyprzedzeniem.

Uncharted – Zwiastun

Uncharted to film akcji, co oznacza, że możemy się spodziewać dużej ilości spektakularnych scen. Sam główny aktor – Tom Holland, wspominał, że jego sceny wymagały dużych umiejętności gimnastycznych i starał się je wykonywać jedynie z minimalną pomocą kaskaderów. Jak można się domyśleć – rola człowieka pająka na pewno mu w tym pomogła. Jeżeli chcecie zobaczyć przedsmak tego co czeka was w filmie Uncharted, to warto obejrzeć zwiastun, który znajdziecie już poniżej.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.