Fantastyczne zwierzęta 3 – Zwiastun | Kiedy premiera?

Fantastyczne zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a to nadchodzący film z Uniwersum Harrego Pottera. Produkcja przedstawi dalsze losy bohaterów znanych z poprzednich części oraz wyjawi mroczne sekrety Albusa Dumbledore’a.

Twórcy właśnie udostępnili finałowy zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej:

Fantastyczne zwierzęta 3 – Data premiery w Polsce

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zbliżają się wielkimi krokami. Kiedy będziemy mieć szanse obejrzeć trzecią część przygód młodego Albusa Dumbledore’a i Newta Scamandera? Premiera filmu w Polsce planowana jest na 7 kwietnia 2022 roku, co oznacza, że już niedługo produkcja trafi do kin.

Fantastyczne zwierzęta 3 – Obsada

Kto wystąpi w trzeciej części Fantastycznych Zwierząt? Największym zaskoczeniem było zrezygnowanie z usług Johnny’ego Deppa. W roli Gellerta Grindelwalda zastąpił go duński, utytułowany aktor Mads Mikkelsen. Oprócz niego w filmie wystąpili również: Jude Law (Albus Dumbledore), Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterston (Tina Goldstein), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Ezra Miller (Credence), Richard Coyle (Aberforth Dumbledore) oraz Callum Turner (Theseus Scamander). Natomiast na stanowisku reżyserskim ponownie zasiadł David Yates, który odpowiada zarówno za poprzednie filmy z tej serii jak i 4 ostatnie produkcje Harry’ego Pottera.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.