Don’t Look Up – Najnowszy Film od Netflixa

Netflix niedawno ogłosił swoje plany na bieżący rok. Są to bardzo zaskakujące informacje dla opinii publicznej. Serwis filmowy przekazał, że w każdym tygodniu 2021 roku, użytkownicy będą mogli liczyć na nową premierę. I to nie byle jaką! Bowiem amerykańska firma zaangażowała najlepszych aktorów w branży.

Don’t Look Up Premiera

Przyjrzyjmy się zatem produkcji, która wzbudza największe oczekiwania z pośród ogłoszonych filmów. Tytuł Dont Look Up nie ma co prawda ogłoszonej premiery, jednak wiadomo, ze zobaczymy ten obraz w 2021 roku w serwisie Netflix.

Dont Look Up to komedia przedstawiająca losy naukowców, którzy właśnie dowiedzieli się, że za 6 miesięcy w naszą planetę uderzy asteroida. Niestety rząd ani media nie chcą im uwierzyć i naukowcy na własną rękę będą musieli dotrzeć do opinii publicznej, a przede wszystkim rozwiązać zaistniały problem. Jak możemy się spodziewać, doprowadzi to do wielu śmiesznych momentów.

Don’t Look Up Obsada

Obsada aktorska najnowszego filmu wyprodukowanego przez serwis Netflix jest naprawdę z najwyższej półki. Znajdują się w niej praktycznie same gwiazdy światowego formatu i laureaci najbardziej prestiżowych nagród świata kinematografii. Obsada znajduje się poniżej:

Jennifer Lawrence jako Kate Dibiasky,
Leonardo DiCaprio jako Dr Randall Mindy,
Cate Blanchett jako Brie Evantee,
Meryl Streep jako Prezydent Janie Orlean,
Jonah Hill jako Jason Orlean.

Jak widzimy są to najgorętsze nazwiska ze świata Hollywood. Możemy więc liczyć na udany seans, a jak dobrze wiemy, Netflix potrafi robić świetne filmy jak mało kto.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.