Fantastyczne zwierzęta 3 bez Johnny’ego Deppa

Johnny Depp ogłosił, że nie powróci w roli Gellerta Grindelwalda w trzeciej części Fantastycznych zwierząt. Decyzja jest pokłosiem wielu spraw sądowych pomiędzy Deppem, a jego byłą partnerką Amber Heard. W szczególności chodzi tutaj o ostatni wyrok sądu, w którym znany aktor przegrał z angielską gazetą The Sun

Johnny Depp był jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w serii Fantastyczne zwierzęta. Dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi odgrywania ról idealnie wpasował się w magiczny świat stworzony przez J.K Rowling. Za rolę Gellerta Grindelwalda otrzymał nominację do nagrody Teen Choice Awards w kategorii „ulubiony czarny charakter”.

Studio Warner Bros. ogłosiło, że Johnny’ego Deppa zastąpi duński aktor Mads Mikkelsen. Na pewno będziemy żałować kreacji Deppa, natomiast oczywistością jest, że Mikkelsen potrafi odgrywać czarne charaktery jak mało kto. Nie możemy się doczekać premiery trzeciej części filmu.

Szukasz sprawdzonego filmu na wieczór? Nasz ranking komedii pomoże Ci znaleźć odpowiedni tytuł na seans.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.